Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
WENTYLACJA

Postęp technologiczny w budownictwie sprawił, że obecnie budowane budynki są bardzo dobrze wyizolowane, czyli szczelne. Celem tego jest ograniczenie strat ciepła. Konsekwencją jest ograniczenie przepływu powietrza. Koniecznością jest wyposażenie nowego czy modernizowanego budynku w instalację wentylacyjną, która zapewni stałą wymianę zużytego powietrza na świeże, ale także sprawi, że powietrze będzie dobrze nawilżone oraz oczyszczone z roztoczy, grzybów czy bakterii. Wentylacja spełnia dziś ponadto funkcję grzania oraz funkcję chłodzenia. Poprzez zastosowanie wentylacji z rekuperacją w zimie zaciągane świeże powietrze jest wstępnie ogrzewane, a latem chłodzone. Jednak wentylacja z rekuperacją nie zastąpi klimatyzacji i nie należy oczekiwać chłodzenia na poziomie takim jak robi to klimatyzator. Będzie to stopień może dwa, co w upalne dni nie będzie przekładało się na odczuwalny komfort.

Rynek oferuje wiele rozwiązań, które dostosowane są do typu budynku czy budżetu jaki posiadamy. Dzięki najnowszym technologiom istnieje możliwość elastycznego dopasowania użytego systemu do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Od systemów hybrydowych łączących wentylację naturalną
z mechaniczną po zaawansowane systemy z możliwością sterowania wydajnością, także z poziomu smartfona czy innych urządzeń mobilnych. Dla budynków nowych i modernizowanych.

OBIEKTY JAKIE ZAOPATRUJEMY

Domy jednorodzinne

Biura/Apartamenty

Budynki wielorodzinne

Przemysł/Komercja

Obiekty użyteczności publicznej

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.