Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje do swojej pracy tzw. zieloną energię. Jest to ekologiczne źródło ciepła, które wykorzystuje energię powietrza, wody i gruntu do ogrzewania budynku i/lub ciepłej wody użytkowej. Jeżeli połączymy instalację pompy ciepła z instalacjami wykorzystującymi wiatr i słońce do produkcji prądu, wówczas nasz budynek jest samowystarczalny. Pompa ciepła jest niskotemperaturowym źródłem ciepła (ogrzewa wodę w instalacji grzewczej do 55-65ᵒC), dlatego najlepszą instalacją grzewczą będzie ogrzewanie podłogowe lub ścienne. Pompa ciepła może współpracować z innymi źródłami ciepła np. instalacją gazową czy z kotłem na paliwo stałe. Dlatego możliwa jest realizacja indywidualnych projektów, które spełnią wymagania i zapewnią komfort użytkowników. Dzięki sterowaniu mamy możliwość dostosowania ustawień pracy, aby
w pierwszej kolejności zawsze wykorzystywane było najtańsze źródło ciepła. Pompa ciepła najlepiej sprawdzi się w budynkach o niskim zapotrzebowaniu na energię np. energooszczędnych. Można ją również instalować w budynkach modernizowanych, które są dobrze wyizolowane.

SERWIS I MONTAŻ

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.