Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
ODKURZACZE CENTRALNE

Wygoda, komfort, oszczędność czasu. Każdy szuka dziś ułatwień, które zapewnią nam wygodę, komfort czy oszczędność czasu. W każdej dziedzinie takie rozwiązania znajdziemy. W domu, jednym z takich rozwiązań jest odkurzacz centralny. Dobrze dobrany i prawidłowo zamontowany odkurzacz centralny będzie nam służył bezawaryjnie zapewniając cichą pracę i skuteczne sprzątanie, ponieważ nie traci mocy nawet kiedy pojemnik się zapełni. Odkurzacz centralny to zdrowszy klimat, ponieważ brudne powietrze wyrzucane jest bezpośrednio na zewnątrz. Brak konieczności dźwigania ciężkiego odkurzacza, rura jest lekka i nie obijesz mebli. Przyjazny dla alergików, mniej pyłków i kurzu.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.