Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
INSTALACJE WOD-KAN

Aby cieszyć się komfortowym i bezawaryjnym użytkowaniem instalacji wodno – kanalizacyjnej należy starannie rozprowadzić rury, które będą dopasowane do zainstalowanych urządzeń sanitarnych oraz oczekiwanych parametrów wody. Stosowane przez Nas materiały opierają się o najnowsze, opatentowane rozwiązania wiodących producentów. Korzystamy przede wszystkim z innowacyjnych materiałów, które łączą najlepsze właściwości metalu i tworzyw. Są obojętne chemicznie, co bardzo istotne pod kątem jakości wody. Nie poddają się korozji, tłumią szumy instalacyjne. Posiadają pamięć kształtu umożliwiając układanie instalacji w trudno dostępnych miejscach.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.