Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
INSTALACJE GRZEWCZE

Budując dom lub inny obiekt, w którym będziemy przebywać szukamy rozwiązań grzewczych, które będą efektywne, łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim tanie w eksploatacji. Nowoczesne kotłownie są dziś czyste i można je wykorzystywać dodatkowo np. na pralnię czy pomieszczenie hobby. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest ogrzewanie podłogowe, które dobrze współpracuje
z pompami ciepła. Odwiedź nas i opowiedz o swoich potrzebach, a my zaoferujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Być może będzie to piec na paliwo stałe wraz z instalacją PVC oraz dopasowanymi grzejnikami lub nowoczesna kotłownia oparta o odnawialne źródła energii.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.