Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
SYSTEMY DECENTRALNE

Nieodpowiednia wentylacja pomieszczeń prowadzi do niskiej jakości powietrza. W takich pomieszczeniach wilgotność powietrza i zawartość CO2 są wysokie. Skutkami tego stanu rzeczy są wysuszone i podrażnione oczy oraz brak koncentracji i zmęczenie. Co bezpośrednio przekłada się na wydajność, jeśli mówimy o pomieszczeniach, w których pracujemy. Ponadto wysoka wilgotność sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, które odpowiedzialne są za alergie i astmę. Jeśli budujemy nowy obiekt sprawa jest prostsza, po prostu planujemy instalację wentylacyjną. Co, jeśli mowa
o budynkach starych i modernizowanych? Jeśli w budynku nie ma możliwości poprowadzenia przewodów i przeprowadzenia tak głębokiej ingerencji, z pomocą przychodzi wentylacja decentralna.

Wentylacja decentralna to rekuperator z odzyskiem ciepła montowany w ścianie zewnętrznej pomieszczenia. Takie urządzenie montowane jest w każdym czystym pomieszczeniu w budynku, zapewniając stałą wymianę zużytego powietrza na świeże, odzyskując jednocześnie ciepło ze zużytego. Wentylacja decentralna jest łatwa w montażu, pobór mocy jest niski, praca cicha,
a zastosowane filtry zapewniają oczyszczanie powietrza. Możliwe jest także programowanie pracy rekuperatorów. Poza tym producenci dbają o design, aby dyskretnie wpasowywał się w każde wnętrze.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.