Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
SYSTEMY BMS

Automatyka budynkowa to coraz częściej standard, szczególnie w nowoczesnych, inteligentnych budynkach. System BMS (Building Management System) opiera się o szereg czujek i detektorów rozmieszczonych w budynku oraz zintegrowanego systemu zbierającego dane i zarządzającego wszystkimi instalacjami w budynku. Zastosowanie w budynku systemu BMS ma celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa, minimalizację kosztów eksploatacji, maksymalizację funkcjonalności, ochronę przed włamaniami. Inteligentny budynek sam reaguje na zmieniające się warunki wewnątrz i na zewnątrz budynku, optymalizując działanie instalacji. Za pomocą systemu BMS możesz sterować m.in. ogrzewaniem, wentylacją, alarmem, roletami, oświetleniem.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.