Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
REKUPERACJA

Rekuperacja polega na odzyskiwaniu ciepła z odprowadzanego zużytego powietrza, które następnie jest używane do ogrzania powietrza zaciąganego z zewnątrz do budynku.Odpowiedzialny za to jest tzw. rekuperator (centrala wentylacyjna). Oferta urządzeń dostępnych na rynku jest bardzo szeroka. Po zastosowaniu dodatkowych urządzeń możemy rozszerzyć parametry urządzenia. Do dyspozycji mamy nagrzewnice wstępne, które dodatkowo dogrzewają zaciągane powietrze lub dodatkowe chłodnice, które podwyższą parametry chłodzenia latem.

ZALETY REKUPERACJI

Główne zalety odzysku ciepła to minimalizacja lub całkowity brak uczucia chłodu w pobliżu nawiewników oraz oszczędności w ogrzewaniu, ponieważ świeże zimne powietrze nie wychładza ogrzanego wnętrza budynku.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  • Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor
  • Incididunt ut labore et dolore magna iqua
  • Enim ad minim veniam, quis nostrud
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  • Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor
  • Incididunt ut labore et dolore magna iqua
  • Enim ad minim veniam, quis nostrud
SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.