Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje do swojej pracy tzw. zieloną energię. Jest to ekologiczne źródło ciepła, które wykorzystuje energię powietrza, wody i gruntu do ogrzewania budynku i/lub ciepłej wody użytkowej. Jeżeli połączymy instalację pompy ciepła z instalacjami wykorzystującymi wiatr i słońce do produkcji prądu, wówczas nasz budynek jest samowystarczalny. Pompa ciepła jest niskotemperaturowym źródłem ciepła (ogrzewa wodę w instalacji grzewczej do 55-65ᵒC), dlatego najlepszą instalacją grzewczą będzie ogrzewanie podłogowe lub ścienne. Pompa ciepła może współpracować z innymi źródłami ciepła np. instalacją gazową czy z kotłem na paliwo stałe. Dlatego możliwa jest realizacja indywidualnych projektów, które spełnią wymagania i zapewnią komfort użytkowników. Dzięki sterowaniu mamy możliwość dostosowania ustawień pracy, aby
w pierwszej kolejności zawsze wykorzystywane było najtańsze źródło ciepła. Pompa ciepła najlepiej sprawdzi się w budynkach o niskim zapotrzebowaniu na energię np. energooszczędnych. Można ją również instalować w budynkach modernizowanych, które są dobrze wyizolowane.

SERWIS I MONTAŻ

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.