Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
KLIMATYZACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dzisiejsze klimatyzatory nie tylko chłodzą i osuszają powietrze w upalne dni, ale także oczyszczają je
z kurzu, pyłków i grzybów, a w okresach przejściowych i zimą dogrzewają. Najlepsze rozwiązania gwarantują bezszelestną pracę i energooszczędną eksploatację. Producenci oferują aplikacje do projektowania złożonych systemów dla instalatorów, co przekłada się na znacznie lepsze dopasowanie do oczekiwań użytkowników. W efekcie przekłada się to na znacznie wyższy komfort temperatury i wilgotności. To bardzo ważne pod kątem zdrowotnym, ponieważ dziś większość czasu spędzamy w pomieszczeniach. Dlatego tak istotna jest jakość powietrza, którym oddychamy. Dzięki systemom do zarządzania klimatyzacją możemy swobodnie zmieniać ustawienia z poziomu smartfona czy laptopa. Należy pamiętać o systematycznym serwisowaniu klimatyzatorów, aby cieszyć się zdrowym powietrzem. Co najmniej dwa razy do roku.

SPRZEDAŻ SERWIS MONTAŻ

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.