Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
INSTALACJE GAZOWE

Ogrzewanie gazowe to wysoki komfort i bezobsługowa eksploatacja. Jest to również instalacja przyjazna środowisku naturalnemu. Do wyboru mamy instalację na gaz płynny (z zewnętrznym zbiornikiem) lub gaz ziemny (wówczas konieczne jest przyłącze gazowe z sieci). Instalacje gazowe mogą współpracować z innymi ekologicznymi rozwiązaniami takimi, jak systemy solarne czy pompy ciepła. Wykonujemy instalacje w oparciu o najnowsze technologie i materiały. Zapewniamy usługę kompleksowo: od uzyskania pozwoleń, przez inną wymaganą dokumentację, wykonanie przyłącza do posesji oraz całej instalacji w budynku, po odbiór kominiarski.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.