Scroll Top
Myszków, ul. Armii Krajowej 47a
GRUNTOWE WYMIENNIKI CIEPŁA

GWC (gruntowy wymiennik ciepła) to instalacja, którą montuje się pod powierzchnią gruntu i poniżej strefy zamarzania. Na tej głębokości temperatura jest względnie stała przez cały rok. GWC jest częścią instalacji wentylacyjnej. Powietrze zaciągane z zewnątrz przechodzi najpierw przez GWC, a następnie przez centralę rekuperacyjną. Dzięki temu latem powietrze jest chłodzone i w trakcie upałów do budynku dociera przyjemne, chłodne. Zimą zimne powietrze przechodząc przez GWC wstępnie ogrzewa się i dzięki temu rekuperator chroniony jest przed zamarzaniem i szronieniem. Poprzez zastosowanie GWC zyskujesz realne oszczędności dzięki minimalizacji strat ciepła i zużycia prądu oraz darmową klimatyzację w okresie letnim.

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Współpracując ze Strefą Smart zyskujesz komfort i spokój podczas realizacji inwestycji jaką jest budowa lub modernizacja budynku. W Strefie Smart dowiesz się jakie rozwiązanie jest dla Twojego budynku najlepsze pod względem technologicznym i technicznym, jakie dobre rozwiązania i produkty oferują producenci oraz który z wariantów będzie najefektywniejszy cenowo dla Twojego budżetu.
W Strefie Smart chcemy, aby każdy Klient mógł zaopatrzyć swój budynek we wszystkie instalacje (wentylacyjne, grzewcze, wodne) kompleksowo, w jednym miejscu. Eliminuje to powstawanie ewentualnych konfliktów między poszczególnymi ekipami oraz oszczędza sporo czasu na szukanie wolnych terminów u różnych wykonawców. Usprawnia również serwisowanie, ponieważ znamy dobrze Twój budynek i wiemy kiedy poszczególne instalacje wymagają konserwacji. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Zależy nam na długotrwałych relacjach.

Odwiedź Nas w Showroom i porozmawiajmy przy kawie.